Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /work/cieslewicz/wp-includes/blocks.php on line 20
Kancelaria Cieslewicz i Partnerzy | Cieslewicz i Partnerzy - Specjalizacje
 

Specjalizacje

Kancelaria

Kancelaria oferuje najwyższą jakość wykonywanych usług oraz zaangażowanie przy świadczeniu pomocy prawnej na rzecz swoich Klientów. Do każdej powierzonej sprawy podchodzi w sposób indywidualny, rzetelny, wykorzystując będące w jej dyspozycji eksperckie zaplecze merytoryczne. Zespół zbudowany z fachowców legitymujących się bogatym doświadczeniem w prowadzeniu spraw różnych kategorii gwarantuje rozwiązanie każdego problemu prawnego.

Adwokat Specjalizacje

SPRAWY FRANKOWE

Kancelaria specjalizuje się w sprawach dotyczących umów powiązanych z walutą CHF/JPY oraz EUR. Reprezentujemy konsumentów w sporach z instytucjami finansowymi w zakresie kredytów fankowych i innych kredytów walutowych.

a

PRAWO KARNE

Reprezentujemy osoby fizyczne przed organami administracyjnymi i instytucjami publicznymi w sprawach karnych i karnoskarbowych.

Adwokat Specjalizacje

PRAWO CYWILNE

Sprawy cywilne osób fizycznych, przedsiębiorców i kadry menadżerskiej, analiza i opiniowanie projektów umów oraz regulaminów.

Cieslewicz prawo administracyjne

PRAWO ADMINISTRACYJNE

Obsługa prawna procedur administracyjnych oraz związanych z inwestycjami infrastrukturalnymi i handlowymi.

Cieslewicz prawo handlowe

PRAWO HANDLOWE

Obsługa prawna spółek prawa handlowego oraz wsparcie prawne w zakresie przekształcania spółek i tworzenia nowych podmiotów.